دانلود بازی فرهنگی «بازی با کلمات»

1398-05-25 12:44

بازیِ «بازی با کلمات» یک بازی ساده و مناسب برای اجرا در صحنه است است که در دورهمی ها، برنامه های فرهنگی، مساجد، پایگاه های بسیج و همایش ها و جشن ها می توانید از آن استفاده کنید. اصل این بازی بر اساس حدس زدن یک کلمه با استفاده از نمایش یکی یکیِ حروف آن است.

یک بازی جالب که در عین سادگی، چالش برانگیز است و می توانید با مورد سوال قرار دادن کلمات مذهبی، علمی یا کلماتی از گویش محلی خود، پس از بازی در مورد آن توضیح دهید و کلمه را در ذهن شرکت کنندگان ماندگار کنید.

برای اجرای این بازی سه روش پیشنهادی وجود دارد:

* در روش اول می توانید از چند نفر برای شرکت در بازی دعوت کنید و از آن ها بخواهید تا یکی یکی حروف کلمه ی مجهول را حدس بزنند. حروف درست در جای خود می نشینند و حروف غلط در مستطیل قرمز رنگ. حال هر کس زودتر بتواند کلمه ی مجهول را حدس بزند آن شخص برنده است.

* در روش دوم تعدادی کلمه که از نظر سختی و تعداد حروف نزدیک به هم باشند انتخاب کنید. به تعداد کلمات از افرادی دعوت کنید تا در بازی شرکت کنند. هر نفر از آن ها باید با حدس زدن یکی یکی حروف به کلمه ی مجهول برسد. هر کس تعداد حروف غلط کمتری گفت یا در زمان زودتری کلمه را حدس زد برنده است. تفاوت این روش با روش اول در این است که اینجا هر نفر یک کلمه را حدس می زند ولی در روش قبلی همه ی افراد یک کلمه را حدس میزنند.

* در روش سوم هر نفر زمان مشخصی برای حدس زدن کلمه دارد و تعداد حروف غلط محدودی هم دارد و باید در زمان مشخص و با گفتن تعداد کمی حرف، کلمه را حدس بزند و برنده شود.

با توجه به خلاقیت خودتان می توانید این بازی را به روش های دیگری نیز اجرا کنید.

فیلم استفاده از بازی:

.

این بازی با رزولوشن های مختلف تست شده و قابلیت سازگاری با مانیتور دوم و ویدیوپروژکتور را دارد.

فونت های مورد نیاز بازی، همراه با آن قرار داده شده اند.

برای اجرای این بازی بر روی ویندوز نیاز به وجود حداقل Microsoft .NET Framework 3.5 بر روی سیستم خود دارید که در صورت نیاز می توانید از اینجا دانلود کنید. (این مورد به طور پیشفرض بر روی بسیاری از ویندوز ها وجود دارد)

 

برای خرید بازی فرهنگی «بازی با کلمات» روی عکس زیر کلیک کنید:

خرید محصول

قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان ۵۰۰۰ تومان

۵۰ درصد تخفیف به مناسبت عید غدیر

 

برای حفظ حقوق سازنده خواهشمند است از پخش و دادن نرم افزار به دیگران خودداری فرمایید و خواستاران دیگر بازی را به سایت نوین کد جهت خرید بازی راهنمایی کنید.

.

.