پروژه ی آموزشی ساخت ماشین حساب تحت وب با جاوااسکریپت

1398-02-19 14:38

در این پست به بررسی پروژه ی آموزشی ماشین حساب با جاوااسکریپت می پردازیم.

کدهای JavaScript به عنوان کدهای خلاصه شده و راحت برای استفاده در مرورگرهای وب مورد استقبال کاربران است. تفاوت این زبان با زبان های دیگر مرتبط با وب در این است که این کدهای می توانند در زمان مشاهده ی صفحه در مرورگر شما اجرا شوند و به صورت زنده عملیات های نوشته شده را انجام دهند. گستردگی و جزئیات این کدها بسیار زیاد است ولی برای تثبیت یادگیری مباحث اولیه، می توانید از پروژه ی ماشین حساب استفاده کنید.

این ماشین حساب به زبان JavaScript به صورت تحت وب نوشته شده است. ظاهر آن با استفاده از کدهای HTML و کتابخانه ی Bootstrap طراحی شده. استفاده از رنگ های متنوع به وسیله ی این کتابخانه، ظاهر ماشین حساب را زیباتر کرده است. این ماشین حساب هم به وسیله ی کلیدهای کیبورد و هم به وسیله ی کلید های نرم افزاری قابل مشاهده در صفحه قابل استفاده است.

مطابق شکل زیر، در فایل برنامه ی جاوااسکریپت این پروژه، تمامی قسمت های برنامه به صورت کامنت توضیح داده شده اند. توضیحات داده شده، صرفا مربوط به دلیل استفاده از کدهای مختلف در جاهای مختلف برنامه است و نیاز است برای فهم کدها آشنایی اولیه با جاوااسکریپت و HTML و CSS داشته باشید.

توضیحات برنامه در کامنت

 

 

برای خرید پروژه ی آموزشی ماشین حساب تحت وب با جاوااسکریپت از لینک زیر استفاده کنید

خرید محصول

قیمت: ۳۰۰۰ تومان  ۲۰۰۰ تومان